Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
23 sep 19:00 SVB Besiktas JO15-1 Blijdorp JO15-3
24 sep 19:00 DCV 35+1 Blijdorp 35+1
24 sep 19:30 Blijdorp 35+1 Zestienhoven 35+2
24 sep 20:00 Jong TPP/Feyenoord Futsal 8 (zaal) Blijdorp 1 (zaal)
24 sep 20:00 Blijdorp 45+1 DSO 45+1
24 sep 20:00 Zestienhoven 35+1 Blijdorp 35+1
24 sep 20:00 Blijdorp 2 (zaal) Kethel Spaland, vv 2 (zaal)
24 sep 20:30 Blijdorp 45+1 VVOR 45+1
24 sep 20:30 Blijdorp 35+1 Pernis 35+1
24 sep 21:00 RAS 45+1 Blijdorp 45+1
25 sep 8:30 Blijdorp JO15-2 FC IJsselmonde JO15-2
25 sep 8:30 Blijdorp JO15-3 Zestienhoven JO15-2
25 sep 8:30 MVV '27 JO15-2 Blijdorp JO15-4
25 sep 8:30 Zestienhoven JO13-2 Blijdorp JO13-1
25 sep 8:30 Zestienhoven JO11-1 Blijdorp JO11-1
25 sep 8:30 Blijdorp JO10-1 CWO JO10-1
25 sep 8:30 Blijdorp JO10-3 Steeds Hooger JO10-2
25 sep 8:30 CVV Zwervers JO10-3 Blijdorp JO10-4
25 sep 8:30 TOGB JO9-2 Blijdorp JO9-1
25 sep 8:30 BVCB JO9-3 Blijdorp JO9-2
25 sep 8:30 Blijdorp JO8-2 's-Gravendeel vv JO8-1
25 sep 8:30 Blijdorp JO8-3 Kethel Spaland, vv JO8-3
25 sep 8:30 msv De Betrokken Spartaan JO8-1 Blijdorp JO8-4
25 sep 8:30 Nieuwerkerk MO13-2 Blijdorp MO13-2
25 sep 8:30 DSO MO11-2 Blijdorp MO11-2
25 sep 8:30 VOC MO10-1 Blijdorp MO10-1
25 sep 9:35 Blijdorp JO9-4 Steeds Hooger JO9-2
25 sep 9:35 Blijdorp JO8-5 PPSC JO8-1
25 sep 9:45 Blijdorp JO10-2 HBSS JO10-1
25 sep 9:45 TOGB JO10-6 Blijdorp JO10-5
25 sep 10:00 VVOR JO15-1 Blijdorp JO15-1
25 sep 10:00 BVCB JO12-4 Blijdorp JO12-3
25 sep 10:00 Kethel Spaland, vv JO8-2 Blijdorp JO8-1
25 sep 10:15 Blijdorp JO17-2 FC Zoetermeer JO17-2
25 sep 10:15 Blijdorp MO15-1 Jodan Boys, de MO15-1
25 sep 10:15 Blijdorp MO13-1 Rockanje MO13-1
25 sep 10:30 HWD JO11-1 Blijdorp JO11-4
25 sep 10:45 Blijdorp JO9-3 AGE-GGK JO9-1
25 sep 10:45 Blijdorp JO9-5 Excelsior'20 JO9-3
25 sep 11:15 Blijdorp JO11-2 Rotterdam United JO11-1
25 sep 11:45 Neptunus-Schiebroek G1 Blijdorp G1
25 sep 12:00 Blijdorp JO11-3 Barendrecht JO11-8
25 sep 12:15 Blijdorp 3 Leonidas 3
25 sep 12:15 Blijdorp 4 TOGB 3
25 sep 12:15 Blijdorp 8 SDV 7
25 sep 12:30 Leonidas 2 Blijdorp 2
25 sep 12:30 VVOR MO19-1 Blijdorp MO19-1
25 sep 12:45 Blijdorp MO11-1 VOC MO11-1
25 sep 13:30 VOC JO17-2 Blijdorp JO17-1
25 sep 13:30 Nieuwerkerk JO17-3 Blijdorp JO17-3
25 sep 13:30 Blijdorp JO12-2 Maense, FC JO12-2
25 sep 14:15 Blijdorp MO13-3 Excelsior'20 MO13-1
25 sep 14:30 Excelsior'20 1 Blijdorp 1
25 sep 14:30 Binnenmaas, FC 5 Blijdorp 6
25 sep 14:30 Blijdorp JO19-1 VOC JO19-1
25 sep 14:30 PPSC JO19-1 Blijdorp JO19-2
25 sep 15:00 Berkel 5 Blijdorp 5
25 sep 15:00 XerxesDZB MO17-2 Blijdorp MO17-2
26 sep 10:00 Overmaas 2 (zon) Blijdorp 3 (zon)
26 sep 11:30 Blijdorp 5 (zon) Alexandria'66 2 (zon)
26 sep 11:30 Blijdorp 6 (zon) FCB/FC Banlieue 3 (zon)
26 sep 14:30 HWD 2 (zon) Blijdorp 2 (zon)
27 sep 19:00 Zwaluwen 1 (zaal) Blijdorp 2 (zaal)
27 sep 20:30 Blijdorp VR1 Berkel VR3
29 sep 19:00 HBSS 5 (zaal) Blijdorp 1 (zaal)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!